anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Zachęcamy do komentowania i czekamy na Wasze opinie.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Proponuje oczyscić system,zrestartować kila razy,odłączyć zbędne urządzenia.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Pobrałem plik i rozmiar się nie zgadza. Ja mam 1 525 253 512 co innego w opisie na stronie jest. Sprawdziłem rozmiar ZIP i tu się zgadza rozmiar ze stroną....Więc jak to jest, jak na stronie napisane że rozmiar pliku to 1 525 512 806, a nie paczki ZIP?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nie będzie się zgadzać nie zaczyta odwagi ! :slight_smile: Do przodu :slight_smile:

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

U mnie też zgadza się tylko rozmiar archiwum .zip, rozmiar rozpakowanego pliku jest inny. Jednakże zainstalowałem plik. Telewizor zaczął NORMALNIE działać, da się wyszukiwać kanały z satelity i sortować kanały na liście bez problemów, telewizor nie zawiesza się w menu ustaweń. Na tym mi najbardziej zależało i to poprawiono. Resztą jeszcze się nia bawiłem.

luk085
Poszukiwacz

Mam Sony KD-65XD9305, sciągnąłem plik, rozpakowałem, wrzuciłem na pendrive. Zrobiłem jakby co restart telewizora, żeby się odświeżył. Pendrive podłączyłem to telewizora. Na ekranie sam się pojawiła informacja, że trwa kopiowanie nowego oprogramowania z pamięci USB. Po zakończeniu kopiowania telewizor się wyłączył. Myślałem, że to restart, ale.... telewizor nie wstaje, nie świeci się dioda... czarny ekran.... Na pilota nie reaguje. Już się boję....

Odłączyć go od zasilania na jakiś czas i sprawdzić czy się uruchamia? Co mam robić?

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

A gdzie jest ta aktualizacja, skąd ją pobrać i czy obejmuje XD7005? Na stronie u mnie widnieje ostatnia z datą 12,12.2016.

tbomb007
Poszukiwacz

KD-50W809C po aktualizacji nie dekoduje kanałów smart hd.

msojek
Poszukiwacz

U mnie pojawil sie bootloop po aktualizacji z pendrive'a. Poki co to wyslalem maila do supportu Sony. TV 55W755c